Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06 , 063 415 83 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Трансмиссия и привод

Шарніри рівних кутових швидкостей (ШРКШ)
Шарнір рівних кутових швидкостей це механічне з'єднання, при якому швидкість обертання вихідного валу дорівнює швидкості обертання вхідного валу, не залежно від кута вигину шарніра.
У більшості випадків внутрішній шарнір - плунжерний, і компенсуючи, таким чином довжину, привідний вал може повторювати рухи підвіски колеса. На приводних осях з керованими колесами зовнішній шарнір повинен ефективно передавати зусилля при великих кутах вигину (до 52 °). На задньопривідних автомобілях робочий кут шарніра істотно менше.

Ремкомплекти ШРКШ

Ремкомплекти ШРКШ SPIDAN і LÖBRO містять всі необхідні запчастини для кваліфікованого ремонту: шарнір, пильовик, стопорні кільця, хомути, гвинти, гайки, шайби і т.д.

Лінійка приводних валів GKN для вторинного ринку
 
Фіксований шарнір AC
 

Шарнір AC застосовується в легкових автомобілях. Забезпечуючи максимальний кут вигину до 47 ° для повторення рухів підвіски колеса, цей шарнір є найбільш популярним вибором для зовнішнього шарніра приводного валу.

Фіксований шарнір UF
 
 

Володіючи таким же терміном служби і характеристиками міцності як і шарнір, фіксований шарнір забезпечує кут вигину до 50, забезпечуючи додатковий вільний простір геометрії співвідношення кутів повороту керованих коліс, і значно скорочуючи радіус повороту.
 

Фіксований шарнір SIO
 
 
 Внутрішній шарнір SIO базується на принципі «перехресного розташування канавок». Це дозволило зробити високоефективний шарнір, що займає значно менший простір. Поєднання з шліцевим валом і кульковою втулкою дає чудовий кут вигину і компенсацію довжини - якраз те, що потрібно сучасним позашляховикам.
 

Шарнір Трипоїд GI
 
 

Шарнір Трипоїд використовується в якості внутрішнього шарніра приводного валу в більшості автомобілів. Кут вигину даного шарніра досягає 23 °, а компенсація довжини 50 мм. Даний шарнір ідеальний для середнього діапазону кута вигину, а його низький опір тертю забезпечує гарні вібро-шумові характеристики.
 

Шарнір Трипоїд AAR
 
 

На додаток до властивостей шарніра – низькому опору тертю і осьовому зусиллю, що дає більш високі вібро-шумові характеристики, тут додається і більш високий кут вигину в 26 ° і компенсація довжини в 50 мм.
 

Плунжерний шарнір VL
 
 
 

Плунжерний шарнір це популярний вибір для внутрішнього приводного валу для задньопривідних автомобілів. Маючи максимальний кут вигину в 22 ° і компенсацію довжини в 50 мм, він ідеально підходить для роботи при великих кутах вигину з низькими осьовими навантаженнями. Шарнір також доступний в дисковому або моноблоковому виконанні.
 

Плунжерний шарнір (DO)
 
 
Плунжерний шарнір аналогічний шарніру. Він компенсує зміну довжини на 50 мм і доступний в двох виконаннях: з кутом вигину в 26 ° і 31 ° відповідно. Цей шарнір також застосуємо для роботи при великих кутах вигину з низькою осьовою вібрацією.

Доставка по Україні зі складу в м.Рівне. www.zapchastin.net
Категория: Трансмиссия и привод | Добавил: Avto-bus (18.09.2013)
Просмотров: 4122 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar