Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06 , 063 415 83 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Трансмиссия и привод

Правила заміни мастила в Шрусах

 Будь-якому автомобілісту відомо, що застосовуються у вузлах машини мастила служать не тільки для зменшення тертя і запобігання передчасного зносу металевих компонентів. Вона також повинна зменшити навантаження, що припадає на деталі, що забезпечить їх вільне обертання і дозволить транспортному засобу безперешкодно рухатися вперед. Якщо говорити про змащення для ШРУСа, то, крім захисту від тертя, вони також зменшують витрати палива і трансмісійні втрати автомобіля. Друге найважливіша властивость мастила у запобіганні поширенню корозії. Не секрет, що більшість поломок металевих деталей стає наслідком порожнинної корозії, яку також називають крекінг-корозією. У цьому випадку в Шрусах утворюються порожнини, звані раковинами - при цьому втрачається ефективність передачі крутного моменту і з'являється неприємний стук, який стає чітко помітним при повороті керма. Мастило покликана запобігти поширенню корозійних процесів в Шрусах, щоб забезпечити їх довговічність і вберегти автомобіліста від зайвих витрат.

ШРУСи (кулаки), піввісь, тришипи і інші запчастини для Renault Trafic II (Рено Трафік), Opel Vivaro (Опель Віваро), Nissan Primastar (Нісан Прімастар).

 Крім того, мастила повинні бути щадними щодо органічних і синтетичних полімерів. Для захисту ШРУСа завжди застосовуються гумові або пластикові пильники, які запобігають потраплянню забруднюючих речовин ззовні. Мастило не повинна розчиняти матеріал, з якого вони виготовляються.

 Щоб отримати доступ до шрусів , доведеться попередньо розібрати ходову частину автомобіля. Вам необхідно буде зняти шарові опори і тяги, які підтримують ШРУСи. Перед тим як витягати деталь, уважно огляньте передню підвіску - цілком можливо, що в ній є ще які-небудь деталі, які зашкодять ШРУСам при спробі їх вилучення. Після цього потрібно зняти стяжки, якими утримується внутрішня частина ШРУСа і відвести стійки амортизаторів - досить буде докласти трохи зусиль, щоб деталь виявилася у вас в руках.

 Щоб запресувати мастило в ШРУСи, потрібно буде розділити їх на внутрішні і зовнішні частини. Спочатку займемося мастилом внутрішнього ШРУСа, який також називають тришип  за рахунок застосування оригінальної конструкції з трьома опорами. Потягнувши за стопорне кільце, відокремлюємо приводний механізм від корпусу внутрішнього ШРУСа. Будьте уважні, щоб уникнути пошкодження вузла при установці після мастила, вам буде потрібно нанести на корпус і опори невеликі насічки, які в процесі складання доведеться поєднати між собою. Перш ніж наносити нове мастило, потрібно буде витягти старий матеріал разом з накопиченим в ньому брудом - для цього раціонально використовуйте пару щільних ганчірок і паперові обтиральні серветки, які використовуються при митті автомобіля.

 Тепер варто зайнятися зовнішнім Шрусом  - для того, щоб витягти з нього кульки, необхідно буде сильно натиснути на сепаратор з одного боку, а якщо він не піддається, то зробити кілька ударів молотком через дощечку. Дістаючи зірочку і сепаратор, аналогічним чином відзначте їх положення на корпусі, а також запам'ятайте, в якій черговості встановлювалися кульки. Зовнішній ШРУС також необхідно буде очистити від старого мастила і, при необхідності, ретельно вимити спеціальним засобом. Не використовуйте звичайне мило і автошампуні - залишившись на стінках корпусу, вони можуть вступити в реакцію з мастилом і порушити її властивості.

 Коли всі деталі будуть очищені від старого мастила і вимиті, ще раз акуратно витріть їх сухою паперовою серветкою і починайте процедуру складання. Спочатку необхідно наповнити обидва корпуси ШРУСів мастилом приблизно на одну третину і встановити внутрішні компоненти. Перевірте, щоб вони зберігали рухливість і починайте наповнення. Будьте уважні - зовнішній ШРУС потрібно наповнити мастилом таким чином, щоб вона злегка виступала за його межі, а у внутрішній її потрібно трохи недолити, щоб до краю залишалося 3-5 міліметрів. Після цього продовжуйте складання вузлів приводної системи в зворотному порядку, не забуваючи поєднувати мітки на внутрішніх компонентах ШРУСів і їх корпусах. Перед монтажем пильників

 покладіть в них трохи мастила і акуратно розподіліть її, щоб вона рівномірно покривала внутрішню поверхню.

Категория: Трансмиссия и привод | Добавил: VOLK (22.06.2016) W
Просмотров: 555 | Теги: тришипи, шруси, піввісі, Пильники | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar