Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06 , 063 415 83 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Полезные советы и рекомендации водителям

Полезные советы и рекомендации водителям при решении разного рода ситуаций связанных с автомобилями и их эксплуатацией.

Страницы: 1 2 3 »

  В першу чергу слід відзначити важливість придбання салонного фільтра, який вважається засобом безпеки водія і пасажирів. Виробники салонних фільтрів регулярно модернізують і оновлюють очисні агрегати, завдяки чому тепер можна придбати не тільки стандартний пиловий фільтр, але і більш сучасний вугільний фільтр.

 

Стандартний фільтр салону

 

 Пиловий, або як прозвали його споживачі - антиалергенний, очисний фільтр – білий, що складається з синтетичного, целюлозного матеріалу і гофрованого паперу, які покладені в кілька рядів. Фільтруюче волокно має меншу щільність, ніж паперовий прошарок, з огляду на це розрідження, присутнє в самому вентиляційному відсіку, нижче того розрідження, яке з'являється при всмоктуванні повітря у впускний колектор. Пиловий фільтр прекрасно утримує не тільки пилові частинки, що знаходяться в повітрі, а й інші мікроскопічні забруднення (сажу, гуму, пилок рослин, шкідливі хімічні сполуки), які отруюють повітря в салоні авто. Слід зазначити, що в продажу є такі фільтри, які піддаються хлорної обробки, завдяки чому відбувається повна нейтралізація деяких небезпечних бактерій. Синтетичні волокна, якщо вони є в фільтрі, здатні притягувати невеликі елементи сміття за допомогою електричної напруги.

Полезные советы и рекомендации водителям | Просмотров: 896 | Добавил: VOLK | Дата: 24.06.2016 | Комментарии (0)

  Один з головних аксесуарів, в який потребує сучасний автомобіль - захист картера двигуна. Пластина для дна моторного відсіку не є обов'язковим обладнанням, тому багато виробників або оснащують машину ненадійним пластмасовим листом, або зовсім залишають картер незахищеним. При цьому ризик наїзду на перешкоду, яке не потрапило в поле зору водія, існує навіть в місті.

 Захист картера вберігає двигун автомобіля від механічних пошкоджень, таких як камені, дошки, арматура, а також руйнівного впливу бруду, піску і снігу, що потрапляє в моторний відсік. Особливо актуальна пластина для захисту картера на наших дорогах - суворі погодні умови в сукупності з особливостями ландшафту можуть зробити поїздку справжнім випробуванням автомобіля на міцність. Незважаючи на всю важливість пластини для захисту картера, до неї проявляють малу відповідальність не тільки виробники автомобілів, але і водії. Багато автолюбителів не замінюють заводську або зовсім відмовляються від її установки. Така поведінка створює ризик серйозної поломки двигуна або коробки передач. Що вийшла з ладу ходова система не тільки забирає час і кошти на ремонт, але і може підвести водія в критичний момент на дорозі.

Полезные советы и рекомендации водителям | Просмотров: 770 | Добавил: VOLK | Дата: 24.06.2016 | Комментарии (0)

Полезные советы и рекомендации водителям | Просмотров: 571 | Добавил: VOLK | Дата: 22.06.2016 | Комментарии (0)

 Для того щоб ваш автомобіль служив довго, необхідно вибирати оригінальні деталі від заводу-виготовлювача. Дана продукція представлена ​​в великому асортименті в інтернет-магазині автозапчастин. Спеціалізовані ресурси точно можуть гарантувати якість і тривале функціонування реалізованих складових. У такі магазини здійснюються поставки тільки сертифікованих деталей від перевірених часом постачальників.

 В інтернет-каталозі автозапчастин присутні тисячі найменувань, і їх число щодня поповнюється. З появою інтернету зникла необхідність відвідувати авторинки, шукати спеціалізовані точки продажу оригінальної продукції для транспортних засобів. Просто потрібно знайти онлайн-магазин автозапчастин та зробити замовлення потрібної вам деталі. Дуже зручно скориставшись одним порталом, купити усі товари відразу. Така необхідність може виникнути при капітальному ремонті автомобіля.

Полезные советы и рекомендации водителям | Просмотров: 896 | Добавил: VOLK | Дата: 14.06.2016 | Комментарии (0)


В категории материалов: 39
Показано материалов: 1-15
1-15 16-30 31-39